אני עובדת בת״א במסגרות הבאות שלמטה הן רשומות. לפרטים נוספים ולתאם פגישה נא ליצור עימי קשר. מומלץ (ולפעמים חובה) שמתרגלים יהיו נמצאים בתהליך טיפול אצל איש/ת מקצוע בתחום בריאות הנפש.

שיעורים לקבוצות ויחידים

מפגשים פרטיים הם המסגרת העיקרית שבה אני עובדת.

בעקיבות הרגישות של הנושא והמצבים של אנשים בתהליך החלמה מטראומה, עבודה פרטנית היא בד״כ הכי מתאימה, בטוחה, ושווה לרוב המטופלים שלי. בניגוד לקבוצות, מפגשים פרטיים מאפשרים לי לתת את כל הצומת לב שלי לטובת המטופל/ת, כדי שיחד נוכל להתייחס לעניינים האישיים שלך, שהם שונים אצל כל אחד כתוצאה מטראומה ממושכת (ניתוק מהגוף, דיסוסיאציה, חוסר בטיחות פנימית באופן קבוע או/ו סביב אנשים אחרים, וכו׳). מפגשים פרטיים מתקיימים בסטודיו במרכז ת״א (אין אפשרות לביקור בית). למי שחשש לצאת מהבית, לנסוע לסטודיו מסיבות שונות, או שיש מרחק גדול לת״א, ניתן להיפגש אונליין.

 

 

סדרה הזו היא מבוססת על 8 מפגשים למשך 8 שבועות (אחד לשבוע) שכל מפגש כולל שיחה קבוצתית של 30 דקות על הנושאים המרכזיים של יוגה רגישה לטראומה, ולאכר מכן תרגול קבוצתי ל60 דקות. מטרת הסדרות האלו היא להסיר עבור משתתפים/ות מה היא יוגה רגישה לטראומה (ומה לא...), וההשפעה שיש לטראומה על הגוף-נפש, המערכות היחסים שלנו, עם אנשים, ועם העולם. הנה אופציה טובה מאוד למי שמתעניין לעבודה בקבוצות לתקופת זמן מוגבלת. הסדרות האלו מתקיימית פעמיים בשנה (קיץ וחורף)  עם הגבלה של 10 משתתפים לכל קבוצה (נשים וגברים בנפרד).

פרטים נוספים דרך הקישור. 

 מפגשים פרטיים - בסטודיו ואונליין

שיורעים לקבוצות אצל עמותות ומרכזי טיפול

הצטרפו לסדרה של 8 שבועות ״יוגה עבור החלמה וריפוי״

בקרוב יפתחו שיעורים אצל עמותות, ארגונים ומרכזי טיפול שמטפלים בנפגעי טראומה. השיעורים האלה יהיו פתוחים רק למטופלי הארגונים/מרכזי טיפול. פרטים נוספים יפרסמו בהמשך.