יוגה עבור החלמה:

סדרה טיפולית של 8 שבועות

"זו הייתה חוויה מדהימה עבורי – הצלחת ליצור באמת ובתמים מקום שבו הרגשתי בנוח לעשות "מה שבא לי", ולחקור מה הדבר הזה שאני רוצה. ללמוד כיצד טראומה יכולה להשפיע על כל אדם נתן תוקף לחוויות שלי, כמו כן לדעת שהחוויות הגיוניות ושהגוף והמוח שלי עשו את מה שהם היו צריכים על מנת להתמודד. אני אסירת תודה על כך שמצאתי את הדרך החדשה הזו להתחבר לגוף שלי."

- משתתפת, קיץ 2018

מסע יוגה של שמונה שבועות עבור ריפוי והחלמה

סדרת יוגה עבור החלמה הינה סדנא טיפולית בת שמונה שבועות אשר בנויה להגביר את ההבנה של משתתפים בנוגע ליוגה רגישה לטראומה, ואיך חוויות העבר משפיעות על הגוף שלנו. כמו כן, הסדנא בנויה לחדד הבנה בנוגע למערכות היחסים שלנו, עם אנשים, ועם העולם. כל מפגש מתמקד בנושא מרכזי שונה הקשור ליוגה רגישה לטראומה בשיטת

Trauma Center, Trauma Sensitive Yoga, ולאחר חצי שעה של דיון קבוצתי בנושא, המשתתים מוזמנים לקחת חלק בתרגול יוגה קבוצתי אשר חוקר את הנושא המרכזי של אותו השבוע. המטרה הינה להביא משתתפים לכדי העצמה אישית ולתת להרגשות תוקף על ידי הבנה עמוקה יותר של האופן בו מצוקה משפיעה על מצב נפשי וגופני, וכן לאפשר תרגול יוגה תומך שבו אפשר להתחבר לגוף מחדש ולקחת את השליטה חזרה לידיים. אין צורך בניסיון קודם ביוגה – אנשים מכל גיל ובעלי כל מבנה גוף מוזמנים. קבוצות נפרדות לנשים וגברים.

 

  • הנושאים המרכזיים של יוגה רגישה לטראומה: שפה מזמינה, קבלת החלטות ופעולה, איטרוספשון (interoception), חוויה משותפות,אי כפייה, וכיצד כל אלה מתקשרים להחלמה

  • כיצד המוח והגוף מתקשרים על מנת לשמור עלינו

  • הגוף זוכר: כיצד זכרונות נשמרים בגופינו

  • כיצד חוויות העבר משפיעות על מערכות היחסים שיש לנו והגוף שלנו

  • דינמיקה הכוחות במערכות יחסים (כולל עם מורות ליוגה...)

  • ועוד....

 

חשוב לציין: הדיונים אינם כוללים שיתוף מחוץ לשיעור, איבחון או פירוש של חוויותיו האישיות של אף אדם, והינם מובלים ברגישות רבה. מומלץ בחום כי משתתפים ילכו לטיפול פסיכולוגי במקביל לסדנא.

סדרת השיעורים מובלת באנגלית עם תרגום לעברית.

למידע נוסף והירשמות, אנא צרו איתי קשר דרך טופס יצירת הקשר באתר, טלפון או אימייל.

0502589840 rchladler@gmail.com